Podziękowania


 

Składamy ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Agnieszki, która zorganizowała dla naszych przedszkolaków wspaniałe warsztaty w MEDIATECE

Dzieci miały możliwość pokonać ścieżkę sensoryczną i poznać stopami różne faktury, przejść skoczny tor przeszkód, wykonać swojego własnego Pana Skarpetkę oraz poznać jego przygody. A jakby tego było mało przedszkolaki słodkością zakończyły wizytę na ulicy 3 maja.

Czas minął nam bardzo przyjemnie i szybko. Mamy nadzieję na kolejne niezwykłe warsztaty i spotkanie z Panią Agnieszką na drugim piętrze MEDIATEKI.


 

Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi Kozłowskiemu za sfinansowanie wykonania przepięknych banerów, które stanowiły dekorację spektaklu przygotowanego dla dzieci przez Rodziców. Posłużą one zapewne jeszcze nie do jednego przedszkolnego przedstawienia.

Smile


 

Serdeczne podziękowania dla Pań z Biblioteki Pedagogicznej w Grodzisku Mazowieckim.

Wizyta w czytelni była dla naszych przedszkolaków okazją do poznania charakterystyki pracy pań bibliotekarek, odkrycia sekretów najstarszych książek i ich ewolucji z upływem czasu, a także okazją do poznania Teatru Skrzynki i ukrywających się w nim niesamowitych historii. Nie obyło się również bez relaksu na poduszkach podczas opowieści o Georgu  i jego przygodzie w bibliotece.


Jeszcze raz bardzo dziękujemy!


 

 beautiful-buke-flowers-in-hand-hd-wallpapers-52720.jpg

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II


Drodzy Państwo!

 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w zorganizowanie słodkiego poczęstunku z poszczególnych grup na przedszkolny Dzień Rodziny.

Jednocześnie z całego serca dziękujemy osobom, które uświetniły ten dzień naszym Przedszkolakom poprzez wspaniały spektakl "Królewna Śnieżka". Mamy tu na myśli zarówno rodziców, jak też rodzeństwo i innych członków Państwa rodzin. 

Na pewno ten wyjątkowy dzień na długo zagości w sercach dzieci.

 

DZIĘKUJEMY ! Laughing

 


 

Dzieci z grupy III oraz IV wraz z paniami bardzo dziękują  panu Dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej  w Bramkach k. Błonia  za zaproszenie oraz panu Włodkowi za wzorowe zorganizowanie Naszego pobytu.